,,Z Heerenveenu nespěchám.´´
Heerenveen 5 - 0 Sivasspor
V zápase s tureckým Sivassporem byl Heerenveen o několik tříd lepším týmem. Michal odehrál celý zápas, byl rád za vítězství, na středu zneškodňoval nebezpečí z turecké strany. ,,Myslím, že se zápas podařil. Měl jsem pět dní problémy s kotníkem, ale teď jsem byl připraven odehrát celý zápas.´´ Řekl také, že je rád, že do týmu přichází Michal Papadopulos. ,,Je dobré mít v týmu dva české kluky. Snadno se domluvíme a Papadopulos mi s jeho dobrou angličtinou může pomoci zlepšit mou.´´ Doufá, že v příštím ligovém ročníku bude hrát na stejné herní pozici jako loni, v případě zranění je připraven nastoupit na místě pravého obránce.
(poznámka: překlad byl z holandštiny do angličtiny a dál do češtiny, takže podstata tam je, ale nemusí jít o naprosto přesný překlad. )
Vývoj výsledku byl následující: ’20. 1-0 Elyounoussi, ’23. 2-0 Elm (penalta), ’65. 3-0 Beerens, ’70. 4-0 Sibon, ’75. 5-0 Sibon

Eindhoven? Ten by byl fajn
Chce ho Neapol, nově o něho projevil zájem slavný PSV Eindhoven. Dvaadvacetiletý český záložník nizozemského Heerenveenu Michal Švec si však užívá doma v Praze volna a veškeré nabídky na případný přestup nechává na manažerovi.
Článek s rozhovorem zde.

Vítězná sezóna 2008/2009
Trochu s odstupem, ale přece - Heerenveen se stal v květnu poprvé v jeho historii mistrem nizozemské ligy, když po penaltovém rozstřelu porazil Twente Enschede poměrem 5:4.
0 Comments
Posted on 10 Jul 2009 by Zuz
Name:
E-mail: (optional)
Smile: smile
wink
wassat
tongue
laughing
sad
angry
crying

| Forget Me
Content Management Powered by CuteNews